Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat, nakliyatta güven veren isimlerin başında gelecektir. Evden eve eşya taşımacılığında dikkat edilecek husus bulunur.

Eşyaların taşınmasında profesyonel yaklaşımlarımız tercih edilme nedenlerimiz arasındadır. Bu hususların başında, ev eşyalarının sağlam koliler içerisinde taşınması gelecektir. Firmamız yeni, dayanıklı ve ebatlarına göre yerleşim imkanı sunan koliler içerisinde taşıma yapan nakliyat şirketidir.

Eşyaların taşınırken hasar almaması için sağlam malzemeden yapılmış olan koliler ile taşınması önerilir. Pek çok nakliyat şirketi, taşınma sırasında daha önce kullanılmış olan kolileri taşımada kullanacaktır. Firmamız, nakliyatta hiç kullanılmamış ambalaj malzemeleri ile taşıma hizmeti sunacaktır. Bu sayede eşyaların daha güvenli şekilde nakliyesi sağlanmış olacaktır. Firmamız ev taşıma konusunda kalifiye personellerle taşıma hizmetini sunacaktır. Bu sayede her eşya özenle ve usulüne uygun şekilde taşınmış olacaktır.

Ev Eşyalarının Özenle Nakliyesi

gorkemnakliyat-umraniye-evden-eve-nakliyat (1)

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ev eşyalarının camdan ya da seramikten yapılmasına bağlı olarak farklı taşıma usulleri söz konusu olacaktır. Ümraniye evden eve nakliyat, ev eşyalarını özenle taşıyan nakliyat firmalarındandır. Beyaz eşyalar, elektronik eşyalar farklı şekilde ambalaj yapılmak zorundadır. Dayanıklı ambalajlar içerisinde taşınacak olan bu eşyaların, sarsılmadan nakledilmesi oldukça önem taşır.

Kırılacak narin objelerin koruyucu ambalajlar içerisinde hareket etmeyecek şekilde taşınması gerekir. Köpük ya da destekleyici malzemelerin ambalajlar içerisine yerleştirilmesi oldukça önem taşıyacaktır. Ev eşyalarının özenli şekilde taşınması için taşıma elemanlarının da bilgi ve deneyim sahibi olması gerekecektir. Firmamız bu konuda titiz çalışma ilkelerine sahip olan işletmelerdendir.

Firma Elemanlarının Deneyim Sahibi Olması

Ümraniye evden eve nakliyat, İstanbul Anadolu Yakası’nın en köklü taşıma şirketlerinden biridir. Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi ile güvenilir hizmet sunmaktadır. Ev eşyaları içerisinde bazı büyük dolapların sökülmesi ve sonrasında monte edilmesi gerekecektir. Bu türlü ev eşyalarının monte işleri marangozluk hizmeti gerektiren işlerdir.

Taşınma esnasında marangoz bulmak oldukça zor olacaktır. Bu türlü işler için firmamız elemanları en kısa süre içerisinde yardımcı olacak ve hizmet sunacaktır. Taşınma öncesinde yapılan ev ziyaretleri sonucunda elemanlarımız, nakliyat günü için gerekli olacak malzemeleri hazırlayacaktır. Marangoz malzemeleri, yeterli sayıda koli ve her türlü taşıma aleti nakliyat günü için son derece önem taşıyacaktır.

Sigortalı Taşımacılık Yapan Nakliyat Şirketlerinin Tercih Edilmesi

gorkemnakliyat-umraniye-evden-eve-nakliyat (3)

Ümraniye evden eve nakliyat, sigortalı taşımacılık yapan nakliyat şirketlerindendir. Taşınma esnasında her türlü önlem alınsa da riski tam anlamı ile yok etmek imkansızdır. Firmamız en ufak bir hasar ihtimaline karşı sigortalı taşımacılık ile hizmet alanlara güvence verecektir. Nakliyat şirketimiz eşyaları değerinde sigortalayan taşıma şirketlerindendir.

Eşyaların değerinde sigortalanması son derece önem taşır. Bu sayede oluşabilecek eşya hasarları güncel değerinde ödenmiş olacaktır. Ücretsiz sunduğumuz eksper hizmeti ile eşyaların gerçek değerinde taşıma sigortası yapılacaktır. Bu türlü dürüst yaklaşımlarımız, firmamızı diğer nakliyat şirketlerinden ayıran en önemli özelliklerimiz arasındadır.

Kurumsal Taşıma Hizmeti

Ümraniye evden eve nakliyat, kurumsal taşıma şirketlerinin başında gelecektir. Ev eşyalarının taşınması esnasında önceden alınacak önlemler son derece önem taşıyacaktır. Kurumsal çalışma ilkelerimiz gereğince fiyat ve kalite politikalarımız belli standartlara tabidir. Fiyatlarımızı etkileyen tek unsur, gidilen mesafe olacaktır. Eşya miktarı ve oda sayısı fiyatlarımızı arttırmayacaktır.

Mesafeyle orantılı olarak fiyatlarımız da değişkenlik gösterir. Yeterli sayıda taşıma elemanımız nakliyatı en hızlı ve rahat şekilde gerçekleştirecektir. Firmamız arandıktan sonra müşteri temsilcilerimiz direkt ilgili taşıma elemanları ile irtibata geçecektir. Kararlaştırılan gün ve saatte yapılacak ev ziyaretleri ile nakliyatı yapılacak alan hakkında bilgi edinilecektir. Bu türlü yaklaşımlar ancak firmamız gibi kurumsal çalışma ilkelerine sahip şirketlere özgüdür.

Araç Zenginliğinin Önemi

Ümraniye evden eve nakliyat, yeterli sayıda araç zenginliğine sahip olan taşıma şirketlerinin başında gelmektedir. Eşyaların güven içerisinde nakliyesi için yeterli genişlikte olan araçlara ihtiyaç son derece fazladır. Firmamız taşıma araçlarının bakımları düzenli aralıklarla yapılmakta olup, süspansiyon bakımları da aksatılmamaktadır. Bu sayede araçların sarsıntıya karşı dayanıklı olması sağlanmakta ve eşyalar rahat bir şekilde taşınmaktadır.

Şehirlerarası nakliyatta da deneyimli olan şirketimiz, uzak yol tecrübesine sahip olan araç şoförleri ile nakliyat hizmeti sunmaktadır. Deneyimli ve bilgi sahibi olan şoförlerimiz araç içerisinde eşyaların hasar almadan nakliyesini sağlayacaktır. Asansörlü taşıma sistemlerimiz ile en zor koşullarda bile hızlı ve güvenli şekilde nakliyat hizmeti sunulmuş olacaktır.