Şile Evden Eve Nakliyat

Şile evden eve nakliyat firması olarak şehir içi ve şehir dışı olmak üzere Türkiye’nin her yerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Araçlarımızın geniş depoları sayesinde eşyalarınız hasar görmeden en iyi şekilde nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınız hasar görmeden en iyi şekilde nakliyat işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle iletişim haline geçip, bilgi alabilirsiniz.

Fiyat bilgisi firmadan firmaya her yıl bazı sebeplerden dolayı değişiklik gösterebilmektedir. Bunun için yapanız gereken tek şey; nakliyat firmalarının vermiş olduğu hizmetten memnun kalanların görüşlerini mutlaka dikkate alın. Bazı firmalar bir an önce işini bitirip günü bitirmek isterler. Fakat bizler onlardan değiliz. Bizler işini en iyini yapmaya gayret gösteren, müşteri memnuniyetine önem veren, hızlı ve güvenilir hizmet sunarız.

Şile Ofis Taşıma  

gorkemnakliyat-sile-evden-eve-nakliyat (3)

Şile Evden Eve Nakliyat

Ev taşımakla kalmadan, ofis taşıma da gerçekleştiriyoruz. Taşıma esnasında ambalajlama ve paketleme işlemleri nasıl olması gerekiyorsa o şekilde yapıyoruz. Ev taşıma işleminin zor olduğu kadar ofis taşımanın da o kadar zor olduğunu biliyoruz. Evraklar kaybolmasın, teknolojik aletlere zarar gelmesin düşüncesiyle yola çıkıp en iyi nakliyat firmasını aramaya başlarız.

Tüm bunların garantisini sizlere verecek olan firmalardan birisiyiz. Eşyalarınızın paketleme, kolileme işlemini dilerseniz kendiniz yapın, dilerseniz biz gelip yapalım. Doğru yerde olduğunuzu hatırlatmakta fayda var. Daha detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçin.

Şile Evden Eve Nakliyat Paketleme İşlemi 

Şile evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı ambalajlama ve kolileme işleminde de yanınızdayız. Ev veya ofis taşıma sürecinde en önemli işlerden bir tanesi de ambalajlama ve kolileme işlemidir. Eşyalarınızın kırılıp, çizilmemesi için kolileme ve ambalajlama işleminizi özenle yapmanız gerekmektedir. Nakliyat firması olarak paketleme işleminizde de sizlerin yanınızdayız. İsterseniz kendiniz ambalajlayın, isterseniz bizler gelip yapalım. Bu konuda firmamızın elinden geleninin en iyisini yapacağından emin olabilirisiniz.

Şile Asansörlü Nakliyat 

Elbette ki kimse eşyalarının kırılıp, çizilmesini istemez. Aynı şekilde sizler bize güvenip bizleri tercih ettiğiniz için Şile evden eve nakliyat firması olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışırız. Gözünüz arkada kalmaması adına sizlere daha detaylı bilgi verebilmek için yapacaklarımızı ve nasıl yapacağımız hakkında gerekli olan bilgilerin hepsini sizlere aktarmadan olmaz tabi. Asansörlü nakliyat tercih etmeniz durumunda; eşyalarınızın daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz.

Asansörlü nakliyat işlemi binanın dış cephesinden gerçekleştirip, bulunduğunuz katın hizasına getirerek eşyalarınız zarar görmeden eski evinizden alıp, aynı şekilde yeni evinize taşırız. Genellikle yüksek katlara erişmek zor olduğu zamanlarda asansörlü nakliyat tercih edilir. Eğer yüksek katlarda oturuyorsanız ve eşyalarım çizilip, kırılmasın diyenlerdenseniz doğru bir şekilde karar verdiğinizi söylemek isteriz. En doğru ve en güvenilir nakliyat işlemleri genellikle asansörlü nakliyat ile yapılır.

Şile Sigortalı Nakliyat

gorkemnakliyat-sile-evden-eve-nakliyat (1)

Şile evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın zarar görmesini elbette ki istemeyiz. Sigortalı nakliyat, taşınma sırasında eşyalarınızın araç içinde iken istenmedik bir şekilde aracın kaza yapması sonucunda devreye girer. Nakliyat işlemini gerçekleştirmeden önce sizlere önceden hazırladığımız sigorta poliçesini imzalatıyoruz. Bu işlem sırasında veya sonrasında sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Başka nakliyat firmalarından hizmet almanız durumunda mutlaka firmadan sigortalı nakliyat talebinde bulunun. Sigortalı nakliyat firmalardan hizmet almanızı tavsiye etmiyoruz.

Şile Eşya Taşıma  

Ev veya ofis taşımanız gereken durumlarda yanlış yapılan işlemler sonucunda eşyalarınız çizilebilir, hatta kırılabilirler.  Bu tip durumlarla karşı karşıya kalmamak için; yapmış olduğunuz paketlemeyi doğru ve sağlam şekillerde yapmanızı tavsiye ederiz. Doğru ve düzenli bir şekilde paketleme yaptığınızdan emin olur. Yanlış paketlen eşyaların taşınmasında he zorluk çekilir hem de kırılmalarına, çizilmelerine neden olabilir. İsterseniz kendiniz paketleyin, isterseniz bizler gelip paketleyelim. Şile evden eve nakliyat firması olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Şile Şehir İçi veya Şehirlerarası Nakliyat 

Elbette ki şehir içi ile şehirlerarası nakliyatların aynı olmadığını az çok tahmin edebilirsiniz. Bizlere daha önceden haber vermeniz, işlerin daha hızlı gerçekleşmesini sağlayacaktır. Bu nakliyat sırasında hem zaman hem de fiyat farklılık gösterecektir.

Siz değerli müşterilerimiz; nakliyat işlemlerinizi daha güvenli ve daha kaliteli gerçekleştirmek için en kısa zaman da daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Şile evden eve nakliyat firması olarak 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.