Sigortalı Eşya Taşıma

Sigortalı eşya taşıma hizmetinde en uygun ücretlere seçenekleri sunmaktayız. Eşyaların taşınma süreci içerisinde iken hasar görmesi ile karşı karşıya kalmak can sıkar. Nakliye esnasında bu durumlarla karşı karşıya gelmek sık sık yaşanan bir durumdur. Dar alanlarla yapılan taşımalarda zarar görme olasılıkları da kuşkusuz artar. Bu artışa bir dur demek lazım geldiğinde de günümüz şartlarında sigortalı taşıma gündemdedir.

Sigortalı Eşya Taşıma
Sigortalı Eşya Taşıma

Sigortalı taşıma olarak yaşanabilecek riskli durumlara karşılık eşyalarınız bizde güvence altındadır. Ev eşyalarınızın düzenli bir şekilde taşınması önceliğimizdir. Taşıma hizmetinde uzman ekibimiz görev almaktadır.

Sigortalı Eşya Taşıma Hizmeti Nasıl Olur?

Sigortalı taşıma hizmeti ile nakliyede yazılı bir poliçe düzenlenir. Bu poliçenin bir nüshası da müşteride bulunarak herhangi bir sorun halinde ispat hakkı doğar.

Sigortalı eşya taşıma olarak her zaman profesyonel hizmet anlayışından ödün vermedik. Plan dahilinde süregelen nakliye aşamasında ücretsiz ekspertiz hizmetimiz, eşyaların tetkiki, uygun ambalajlama teknikleri derken; kaza ve risklere de önlem aldık. Tüm eşyalarınızı sigortalayarak karşılıklı güvene imza attık.

Sigortalı eşya taşıma nakliye sektöründe kurumsal anlamda iz bırakmış her firma için olmazsa olmaz kuraldır. Bireysel ya da kurumsal fark etmeksizin eşyaların %100 güvenli olması istenir. Yaşanacak hasar ve kayıpların iş sonunda can sıkıcı hale dönüşmesi istenmez. Biz bu hizmetimiz sayesinde deyim yerindeyse kafanızda soru işareti bırakmadan nakliye işlerinizin başındayız.

Sigortalı eşya taşıma
Sigortalı eşya taşıma

Sigortalı eşya taşıma olarak; ev nakliyatı dışında banka taşımacılığı, müze taşımacılığı gibi hizmetlerimizde mevcuttur. Bu noktada her açıdan korunma sağlamak söz konusu olduğundan sigortalı taşıma hizmetimiz özellikli taşır. Artık güven noktanız olma yaşanacak sorunlar karşısında başvuru noktası olma derken; bize duyduğunuz güven de artışa geçmektedir. Nakliye işi güven işidir.

Sigortalı Eşya Taşıma Faydaları

  • Taşıma esnasında eşyaların maddi zarar görmesi engellenir.
  • Yükleme ya da paketleme aşamalarında yaşanabilecek hasarların karşılanması sağlanır.
  • İlgili nakliye şirketine güven duyulur.
  • Nakliye şirketleri arasında sigortacılık farkı rekabet kazandırır.

Sigortalı eşya taşıma; özellikle maddi değeri yüksek olan eşyalarınız söz konusu olduğunda yapılan sigortalı nakliye ile güvencesini verir. Her hizmetten alınan güvenle hep bir adım öteye gitmenin farkı ile biz deneyim kazanırken siz ayrıcalıklar içerisinde boğulursunuz. Siz değersiniz, memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

Sigortalı taşıma demek; eşyalarınızı ve beraberinde haklarınızı korumak demektir. Nakliye süreci aşamalardan oluşur ve her aşamada yaşanan sıkıntılı durumlar vardır. Birbirinden ayrı gibi düşünülen aslında zincirleme olan bu süreçte olası sorunlardan sigorta hizmetimizle önlemimizi almaktayız.

Nakliyecilikte araçların tam donanımlı ve modern olması gerekliliği vardır. Kullanılacak alet ve teçhizatların da aynı şekilde bakımdan geçmiş kontrollü olması gereklidir. Bütün bunların yanı sıra yine de yaşanabilecek aksilikler söz konusu olabileceğinden Sigortalı eşyalı taşıma olarak sigortalı eşya taşımacılığı her zaman 1 numaralı ilkemizdir. Bunun için yıllardır eşyalarınızı sigortalıyoruz, güvenli taşıyoruz.

Sigortalı Eşya Taşıma Hakkında Sorular

Sigortalı eşya taşıma bünyesinde taşıma süresi nedir?

Firmamız kapsamında taşıma plan ve program dahilinde yürüdüğünden zamanla yarışırız. Müşterimizle nakliye gününe dair saat belirlememiz itibariyle ile hizmetimiz başlar 6 ila 7 saat içerisinde tamamlanır.

İyi bir evden eve nakliyat firmasını nasıl tanımlarsınız?

İyi bir nakliyat firması her şeyden önce müşterisine güven vermelidir. Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti esas olan kriterlerdir. Profesyonel yaklaşım, deneyim ise bir müşterinin aradığı özelliktir.

Eşyalara zarar görme olasılıkları mutlaka yaşanmaktadır. Bu noktada sizin yaklaşımınız nedir?

Bizim ve her kurumsal firmanın bu konudaki yaklaşımı sigortalı taşıma olmalıdır. Müşterimizin eşyaları en küçüğünden en büyüğüne kadar değer taşımaktadır. Artı maddi ya da manevi değeri olan her eşya da sigortalı taşıma kapsamındadır.

Taşınma esnasında ambalajlamanın önemi nedir?

Ambalajlama nakliyecilikte en önemli aşamadır. Doğru yapılmış bir paketleme araçta doğru yüklenme ve doğru yolculuk demektir. Biz bu konuda her zaman hassas ve özverili yaklaşımda bulunduk. Ambalajlama paketlerimiz kaliteli seçildi, içeriklerine göre belirlendi.

Son olarak sigortalı taşımacılığın size getirileri nelerdir?

Her zaman müşterimize kaliteli yaklaşmamızı sağlar, çözümler üretmemizde yardımcı olur. Müşterimize mağduriyet yaşatmayız böylelikle bir sonraki nakliye işinde de birlikteliğimiz sürer. Çalışma misyonumuz her zaman ödün vermeden ilerler.