Hakkımızda

Hizmetlerimiz profesyonel bir ekip tarafından verilmektedir. Doğru plan ve program ile çalışmalarımıza güven verici bir ortamda devam ederiz.

Taşıma süreçlerini uygun araçlar ve yeterli ekipmanlar ile sürdürmekteyiz. Hizmet noktasına son derece geniş seçenekler ile sizlere yardımcı oluyoruz.

  • Eşyaların uygun bir şekilde kaplanması ve gerekli olan ambalaj malzemelerinin kullanılması
  • Monte ve de monte işlemleri ile mobilyaların sökülüp tekrar takılması
  • Beyaz eşyaların hasarlardan korunması için sarılması. Daha öncesinde tesisatlarından çıkartılması
  • Mobilya ve aksesuarların sökülmesi ve emniyete alınması
  • Mobilyaların çizilmemesi ve korunması için paketlenmesi
  • Eşyaların kamyona yüklenmesi için hazır hale getirilmesi

Evden eve nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için bu süreçler geçerlidir. Eşyalarınız ayrı ayrı ambalajlanır ve güvenlik önlemleri alınarak kamyona yüklemesi yapılır.

Planlı Çalışma

Ekibimiz bir plan dahilinde çalışmaktadır. Bu nedenle yol boyunca karşılaşması muhtemel olan tüm olumsuz şartlar değerlendirilir. Hava durumu ve ani frenler göz ardı edilmeden işlemler yapılır. Dikkatli bir şekilde hizmetleri yerin getiriyoruz. Evden eve nakliyat işlemlerinde sorunsuz olarak sizlere seçenekler sunma gayreti içindeyiz.

Uzman ve profesyonel bir ekip ile taşımacılık hizmeti sunan şirket bulmak oldukça zordur. Sahip olunan deneyim verilecek olan hizmet için önemli bir ipucu niteliği taşır. Üçeller Evden Eve Nakliyat firması olarak güvenilir hizmet vermeye ve ihtiyaca uygun çözüm önerileri sunmaya devam ediyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetler de bu kapsam altında değerlendirilir.

Eşya Paketleme

Eşyalarınızın zarar görmeden en düzgün bir şekilde taşınması için paketleme işlemleri son derece önemlidir. Firmamız ambalaj malzemesi konusunda son derece hassastır. Mobilya, beyaz eşya ve kırılma tehlikesi olan eşyalar ayrı ayrı kaplanır. Tüm emniyet tedbirleri son raddede alınır.

Ekspertiz hizmeti sonrasında tarafımızca bir nakliye sözleşmesi belirlenir. Teklifler sizlere sunulur. Kabul etmeniz halinde işlemler gerçekleşmeye başlar. Nakliye sözleşmesi müşterileri memnuniyetini garanti altına alma adına da son derece önemlidir.

Uzman Kadromuz

Ekibimiz uzman kadrosu ile tüm istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmalar sunuyor. Başarılı bir çalışma ekibi ile tüm sorunlarınıza yanıt vermek bizler için önemli bir görevdir. Sorunsuz hizmet vermek için alanında uzman bir personel kadrosu belirledik. Eğitimli personel ekibimiz ile sorunlarınızı çözmeye devam ediyoruz.

Şirketimiz tüm eşyalarınızı sigorta kapsamı altında değerlendirilir. Bu sayede zarar görmesi muhtemel eşyalarınızın maddi sorumluluğunu üzerimize almış oluruz.

Marangoz Hizmeti

Araçlarınızın monte ve de monte işlemleri marangoz ustaları tarafından yapılmaktadır. Bu sayede marangoz aramak zorunda kalmadan işlemlerinizi yapma şansı elde etmiş olursunuz.

Vermiş olduğumuz hizmet seçenekleri arasında en önemli noktalardan biri zamanında hizmettir. Süreçleri son derece iyi yöneten ekibimiz, sizlere vermiş olduğu sözleri tutarak buna göre hareket eder. Süreç yönetimini en iyi şekilde yapmaktayız.

Zamanında Teslimat

Eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımak adına, paketleme ve ambalajlama işlemlerini özenli bir şekilde yapıyoruz. Bunun haricinde de nakliye sözleşmesi ile sizlere yardımcı oluyoruz. Güvenliğinizi garanti kapsamı altına almak için sigortalı nakliye imkanı da veririz.

Uygun Ücret Seçeneği

Eşya teslimi ve yerleştirilmesi nakliye hizmetinin son halkasıdır. Bu hizmetimiz ile taşındığınız alanı istediğiniz gibi dizayn ederiz. Eşya teslimi sonrasında, her türlü konuda destek alma adına bize ulaşabilirsiniz.

En uygun fiyat garantisi kapsamında, sizler için imkanlar sunuyoruz. Müşteri odaklı düşünce yapımız ile uygun fiyat  politikamız paraleldir. Bu anlamda sizlerin cebini düşünen bir anlayış ile hareket ediyoruz. Ekibimizin her geçen gün büyümesi, verdiğimiz hizmet kalitesinin de artmasına neden oluyor.

Kaliteli taşıma ile, eşyalarınızın zarar görmemesi için muhteşem hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Taşımacılık sektörü son derece kapsamlıdır. Kapsamlı hizmet olması, istediğiniz yerde hizmet almanız için en uygun ortamı sizlere sunar. Taşıma süreçleri son derece önemlidir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için güvenilir firmaları tercih etmeniz gerekir.