Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih evden eve nakliyat ev taşıma hizmeti birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Bu durumda güvenilir bir firma ile çalışmak çok önemlidir.

Günümüzde bazı sebeplerden dolayı ev değiştirmeye ihtiyaç duyulur. Bunun için ise Fatih evden eve nakliyat konusunda uzun süredir hizmet veren işini profesyonel bir şekilde yapan ve eğitim almış uzman ekibi ile hizmet veren bir firma ile çalışmak bu hususta çok önem arz eder.

Araştırılmadan tercih edilen bir nakliye firması ile çalışmak geri dönüşü zor olan maddi ve manevi zararlar verecektir. Eşyaların hasarsız ve planlanan zamanda yeni eve taşınması aslolan iştir. İnternet üzerinden bu konuda işini iyi yapan firmalar aranmalı ve bilgi alınmalıdır. Uzman bir firma ile çalışmak isterseniz firmamızı arayarak ayrıntılı bilgi alabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Fatih Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Sistemi Faydaları 

gorkemnakliyat-fatih-evden-eve-nakliyat (3)

Fatih Evden Eve Nakliyat

Taşınma işlemi sırasında planlamanın çok iyi bir şekilde organize edilmesi gerekir. İşlem sırasında  yaşanabilecek aksaklıkların önceden kestirilerek önlem alınması ve B planı çizilmesi çok önemlidir. Fatih evden eve nakliyat işlemlerinde firmamız sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilme kapasitesine sahiptir. Bu konuda eğitim almış uzman kadrosu sayesinde oluşabilecek her türlü aksaklıklar için tedbir alınabilmektedir.

Eşyaların hasarsız bir şekilde taşınması çok önemlidir. İnsan gücü ile yaklaşık olarak 6 saat sürebilecek bir taşınma işlemi asansörlü taşıma sistemi sayesinde yaklaşık olarak 2 saate kadar düşebilmektedir. Hem zamandan tasarruf sağlar hem de eşyaların hasar alma ihtimalini en aza düşürür.

 Asansörlü Nakliye Nasıl Yapılır?

Fatih evden eve nakliyat işlemlerinizde asansörlü nakliye hizmeti kullanmanız için bazı şartlar vardır. Bu aşamada mutlaka ekiplerimiz tarafından taşınma işleminin yapılacağı ortam gözlemlenir. Asansörlü nakliye aracının girişini engelleyebilecek materyallerin tespiti çok önemlidir. Ağaç, elektrik telleri ya da tabela gibi asansör kullanımına engel teşkil edebilecek şeylerin durumu değerlendirilir.

Sokakların dar olması veya taşınma sırasında o alana başka bir aracın park halinde bulunması engel teşkil edecektir. Bu tarz engellerin olmaması için bir gün önceden hazırlıkların yapılması gerekir. Asansörlü taşımacılık bir asansör sistemi aracılığı ile gerçekleşir. Eşyalar balkon kapısı ya da evin penceresinden içeriye taşınır. Bu sistem genellikle bina girişinin dar olduğu yerlerde uygulanır.

 Evden Eve Taşımacılıkta Sigortalı Nakliye Hizmeti Nedir?

Evden eve taşınma sırasında maddi ve manevi değeri bulunan eşyaların sağlam bir şekilde ve istenen adreste belirlenen günde yerleşmesi gerekir. Profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız sayesinde her türlü taşımacılık hizmeti verilmektedir.

Eşyaların sağlıklı bir şekilde taşınması ve başına gelebilecek bir hasar durumunda firmamız bu hasarı giderip sizlerin mağdur durumda kalmaması için çalışır. Fatih evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız sigortalı nakliye hizmeti ile sizlere rahat bir taşınma keyfi sunar. Sigortalı nakliye hizmetinden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Nasıl İşler?

gorkemnakliyat-fatih-evden-eve-nakliyat (2)

Fatih evden eve nakliyat hizmeti içinde sigortalı taşımacılık hizmeti almak isteyen müşterilerin bu konuda iyi bir araştırma yapması gerekir. Söz konusu eşyaların sigortalanmasından sonraki aşamalarda nelerin bu konuya dâhil edildiği çok önemlidir. Firma tarafından taşınma öncesinde evinize gelecek olan bir expertiz sayesinde eşyalarınıza bir beden biçilir. Karşılıklı olarak bu beden sözleşmeye yansıtılarak imzalanır.

Bu aşamadan sonra eşyalarınız sigortalı taşımacılık kapsamında koruma altında olacaktır. Eşyaların taşınmasından yeni eve yerleşmesine kadar olan bu süreçte eşyaların başına gelebilecek olan her türlü kırılma, çizilme, kaybolma gibi yaşanabilecek olumsuz durumlarda sigorta devreye girerek eşyaların bedeli ödenir. Sigortalı taşımacılık hizmeti sayesinde rahat bir şekilde yeni yaşam alanınıza yerleşebilirsiniz.

 Evden Eve Taşımacılık Fiyatları 

Piyasada birçok nakliye hizmeti veren firma bulunmaktadır. Fatih evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız piyasayı iyi araştırmanız gerekir. Bu işe yeni başlamış firmalar fiyat kırarak sizlere daha iyi hizmet vermeyi vaat edebilir. Bu konuda çok dikkatli olunmalı ve iyi bir araştırma içine girilmelidir. Alınacak nakliye hizmetinin mesafesi fiyatı belirleyen temel faktörlerden birisidir.

Eşyanın gideceği yerin km si üzerinden bir hesaplama yapılır. Bu hesaplamaya ilave olarak ise asansör kullanımı, eşyaların miktarı. Sigortalı hizmetten faydalanması gibi unsurlar devreye girerek bir fiyat oluşturur. Bu fiyat hizmet veren firmalar arasında çok değişkenlik gösterir. Firmamızı arayarak sizlere uygun olan nakliye türünü tercih edebilir ve makul fiyatlardan yararlanabilirsiniz.