Eşya Depolama

Ev eşyası depolama hizmetlerinde sorun tipi nasıl olursa olsun çözümler sunabilme yetisine sahibiz. Çözümlerimiz, hizmetlerimizde anlayışlı yaklaşımımız, bireysel ya da kurumsal çalışmalarımızda kazandıklarımızla bir bütünüz. Bu bütünlük bize tecrübe kazandırmanın dışında sizlerden aldığımız enerjiyle yolumuza devam sinyali vermektedir. Ev depolama profesyonel bir iş anlayışı içerisindedir. Depolama alanlarımızın ve hizmetlerimizin kaliteli olma özelliği aslında bizim temelimizi anlatmaktadır. İşimize duyduğumuz özen; size duyduğumuz saygı ile biz bu sektördeyiz.

Eşya Depolama

Kiralık eşya deposu firması olarak sektördeki varlığımız 1990 yılından bu yana sürmektedir. Biz yeniliklerle daha çok ve verimli hizmet vermek çabasında olduk. Araçlarımız ve personellerimiz kalite ve profesyonel sınıftandır. Her şey karşılıklı gibi aslında; biz size bizi seçtiğiniz için teşekkürler derken sizden aldığımız memnuniyette bizim yol çizgimiz olmuştur. Ev eşyası depolama firmaları arasında yıllardır en iyi depo hizmeti sunan firma olarak kaliteli bir taşıma hizmeti de sunmaktayız. Ev eşyalarınızın paketlenmesi uzman ekibimiz tarafında yerine getirilir.

Sizlere üstün kaliteli araçlar, malzemeler ve deneyimli personellerimiz ile ülkemizin en iyi eşya depolama hizmetini sunuyoruz. Sahip olduğu olanaklar, birikim ve nitelikli elemanlar ile başarıyı asla elden bırakmayan firmamız verdiği hizmetler sayesinde bu alanda adından çokça söz ettirmektedir. Bizler sadece işimizin kaliteli olmasına değil, müşterilerimizin de son derece memnun ayrılmasına özen gösteriyoruz. Depolama sürecinin müşterilerimiz için oldukça kolay geçmesini sağlayıp, huzur içerisinde eşyalarını emanet edebileceği depoları onlar için oluşturuyoruz.

Eşya Depolama Firması

Eşya depolama güvenli depo arayışınız için en doğru adres firmamız olacaktır. Senelerdir bu sektörde sunmuş olduğu milyonlarca hizmette her zaman başarısından söz ettiren işletmemiz, müşterilerine güvenilir depolar içerisinde eşya depolama fırsatını sunmaktadır. Müşterilerimizin eşyalarının muhafaza edildiği depoların her birinde ayrı ayrı olacak şekilde güvenlik kamera sistemleri ile bulunmaktadır. Bunun yanında ilaveten güvenlik personellerimiz ve bekçilerimiz de depo alanlarımızı her gün 7/24 olarak kontrol etmektedir.

Eşya Depolama Hizmeti

Sizlere her türlü güven ve teminatı sağlıyor, emanet olarak aldığımız ve depo ettiğimiz her bir eşyanın doğru şartlar altında korunduğundan da emin oluyoruz. Depolarımızın kontrolleri her ay düzenli olarak yapılmaktadır. Depoların iç alanları her ay ve haftanın belirli günlerinde ihtiyacına göre temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Depolarımızda nem, küf ya da herhangi bir haşere görülmemesi için tedbirlerimizi sıkı bir şekilde alıyor ve bu alanda hizmet veren en iyi kuruluşlarla birlikte çalışıyoruz. Bizler eşya depolama güvenli depo alanında firmamıza güveniyor ve tek adres olduğunu söylüyoruz. Eşya depolama sepeti içinde nakliye hizmetimiz için ücret teklifi de alabilirsiniz.

Ev eşyası depolama firması olarak nakliye ve depolama alanında eşyaları dış etkenlerin vereceği herhangi bir zarardan korumak için kaliteli ambalajlar ile sarmaktayız. Paketli şekilde uzun süre boyunca muhafaza edilecek olan eşyalar için malzeme ve ambalaj kalitesi çok büyük önem taşımaktadır. Bizler de buna uygun olarak kalite ve standartlarımızdan asla ödün vermiyor, müşterilerimiz için her daim en iyisini seçiyoruz. Nakliye araçlarımız taşımacılık sektörünün en kaliteli ve üst model araçlarından oluşmaktadır. Araçlarımızın iç hacmi hemen hemen her ölçekte olup müşterilerimizin ister 30 kg isterse 1 ton ağırlığında olan tüm eşyalarını güvenilir şekilde taşıyor ve depolamasını gerçekleştiriyoruz. Araçlarımızın bakımları ve diğer muayeneleri ise her yıl belli aralıklar ile düzenli olarak yapılmaktadır.